Op 7 apr. 2025 heeft uw inkoopadviesbureau BIC de Aankondiging gegunde opdracht – algemene richtlijn, standaardregeling verstuurd, voor de aanbesteding ‘Europese aanbesteding voor Inhuur personeel niet in loondienst (PNIL), schaal 9 tot en met 13 op basis van detachering.’ met uw referentie GMWEST-PNIL13 en kenmerk 450587.
Door een andere kijk op de aanbesteding en het tijdig betrekken van de markt bij een niet eenvoudig vraagstuk is het gelukt om de juiste partij te verkrijgen! Wat anderen niet voor mogelijk hielden is ons samen met het HR team van de gemeente Westerwolde toch gelukt! En daar mogen we best een beetje trots op zijn.
Wachten op TED
De aankondiging is ook verstuurd naar Tenders Electronic Daily (TED). Hierdoor is hij niet direct gepubliceerd op TenderNed. Het duurt maximaal 48 uur voordat de aankondiging (en bijbehorende documentatie) op het aankondigingenplatform van TenderNed zichtbaar wordt. De publicatie op TED duurt maximaal 5 dagen.